keitìmas. → keisti:
1. Keitimasis mintimis.
2. Reikia užkirsti kelią dažnam brigadininkų keitimui. Tam keitimui nėra nė mažiausios priežasties.
3. → keisti 4: Žmonių sąmonės keitimas. Asmenys, iš kurių susidaro gyventojų masė, yra nuolatinio keitimosi ir judėjimo padėty.
4. → keisti 5: Pinigų keitimas.
apkeitìmas.
1. → apkeisti
2. Tas įstabus ir niekada nė su kuo nepalyginamas kultūrų bendradarbiavimas, apsikeitimas kultūrinėmis vertybėmis pasidarė prieinamas ir lietuvių tautai.
2. → apkeisti
5.
atkeitìmas. → atkeisti
1.
įkeitìmas. → įkeisti 2: Užstatymo teisė gali būti perleista ir apsunkinta įkeitimu. Buvo žemių įkeitimas paskolų grąžinimui užtikrinti. Legalinis įkeitimas.
iškeitìmas.
1. → iškeisti 1: Vieta [kalinių] iškeitimo Karaliaučius buvo užženklintas.
2. pakeitimas 1: Reikalavo valstybės įstatų iškeitimo ir valdžios pakeitimo.
nusikeitìmas. → nukeisti
2. Pamatinis lietuvių kalbos gyvumas reiškiasi ilgų ir trumpų skiemenų nusikeitimu.
pakeitìmas.
1. → pakeisti 1: Stambiojo ūkio pakeitimas smulkiuoju. Juodulių pakeitimas raidėmis. Vieno nežinomojo pakeitimas kitu. Yra būtinas tarp tų laivynų nuolatinis pasikeitimas žiniomis.
2. → pakeisti 3: Gamtos pakeitimo planas. Tuo laiku vyko dideli pasikeitimai, švito nauja aušra. Senelis atidžiai sekė jos nuotaikos pasikeitimą. Jis negali galvoti apie jokius pasikeitimus. Kaimuose vienodai plaukia laikas, be jokių pasikeitimų.
pérkeitimas. → perkeisti 2: Jie tenori kelis mažus perkeitimus įvesti. Priešdėlis per- turi perkeitimo reikšmę. Tvarka buvo per sena, reikalavo atnaujinimo, persikeitimo. Gyvenimas yra pilnas gyvybės, yra nuolatinis persikeitimas. Dyvnas persikeitimas jo veido. Oro pérsikeitimas.
sukeitìmas. → sukeisti 2: Ženklų sukeitimas. Rytoj įsakyta visiems stoti į dvarą tartis dėl žemės sukeitimo ir išpirkimo.
užsikeitìmas. → užkeisti): Nuo šios linijos į dešinę atidėti 2 cm užsikeitimui.
Jūsų pataisymai bus išsiųsti moderatorių peržiūrai, jei informacija tikslesnė/taisyklingesnė
ji bus patalpinta vietoj esamos.